Nejnovější recenze ze sekce Monitory

CHiQ 22P610FS

Ověřený zákazník Alza.cz Sára

Přidáno: 17. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Doručeno ve skvělém stavu.
  • Hezký design.
  • Ten materiál co ten monitor drží je kvalitní. (Aspoň si to já myslím)
  • Funguje skvěle na PlayStation.
  • HDMI
  • Cena/Výkon

Žádná chyba musím říct. Skvělý design a hlavně je kvalitní. Za tu cenu pecka. Doporučuji všem co chtějí hrát hry na konzoli a nebo počítači. Taky doporučuji na běžnou práci s počítačem, např. Kancelářskou.

AOC Q27G2S

AOC Q27G2S

Přidáno: 16. listopadu 2023

• IPS 165Hz QuadHD za nízku cenu
Gigabyte M32UC

Gigabyte M32UC

• 4K
  • 144 Hz (160Hz overclock)
  • Příjemně zaoblená obrazovka.
  • Neměl jsem problémy s ghostingem. Zaznamenal jsem ho jen při text scrollingu ve windows při 144Hz. Jinak o něm nevím.
  • Mnoho nastavení v menu.
  • KVM switch.
  • Stabilní stojan a nastavitelná výška s natočením.
  • Na VA panel docela dobré odezvy pixelů v ms.
  • Vysoký kontrast a dobré podání černé v porovnání s IPS technologií.
  • V jedné části obrazovky rušivý backlight bleeding při hodně tmavých herních scénách.
  • Výrazný gamashift či změny jasu při nepatrných horizontálních změnách úhlu pohledu. Vytvářelo rušivý dojem. Viditelné na šedém kontrastním pozadí (typické pro VA technologii).
  • VA glow namodralé či nafialovělé barvy na spodu obrazovky opět příliš patrné v hodně tmavých herních scénách (typické pro VA technologii).
  • Škoda, že nemá MiniLED podsvícení. Dostalo by ho to úplně na jinou úroveň ve které by sa daly elimitovat problémy s VA glow a bleedingem.

Monitor má klasické a očekávané problémy VA panelu zmíněné v nevýhodách. Bohužel se na mém kusu také nacházel "backlight bleeding"jenž byl hodně rušivý v temných scénách her. Nevím jaké mají v Gigabyte standarty a normy na tento defekt ale pouštět daný kus monitoru v této cenové kategorii s tak výrazným bleedingem se mi nezdá jako rozumné. Z tohoto důvodu je na zvážení zda monitor někomu doporučit. Je mi však jasné že bleeding je problém všech výrobců monitorů (vyjma těch top) a doslova každý vyrobený kus má v tomto ohledu jiné protékání podsvícení skrze panel. Jinak monitor hodnotím kladně. Má příjemné 1500R zakřívení po celé šířce jenž mi hodně vyhovovalo. Barevně byl také na dobré úrovni. V mnoha ohledech při podání černé a temných scénách byl schopen deklasovat IPS monitor který jsem měl vedle. Hlavně díky chybějícímu IPS glow efektu a daleko hlubší černé. Nicméně jsem monitor nakonec vrátil během 14 denní lhůty z důvodu pro mě příliš rušivého efektu gammashiftu. Dle serveru rtings.com má velice špatné hodnoty (horizontální cca 10-13%), což je velmi málo a někoho to může rušit. Při koupi jsem uvažoval ještě o Samsung G7 Neo jenž jsem nakonec zavrhl z důvodu příliš agresivního zakřivení. Každý kdo si pořídí dražší VA panel by si měl nastudovat pojmy jako "ghosting", "gammashift", "black crush" aby pak nebyl překvapený.

MSI G2722

MSI G2722

Ramirro Endetry Ramirro Endetry

Přidáno: 15. listopadu 2023

(naposledy upraveno 15. listopadu 2023)

• Zatím jen krátce ale má pěkné barvy.
  • Cenově dostupný.
  • Pevné nohy, možná pro někoho trochu velké ale dá se to zkousnout.
  • Monitor nedisponuje AMD FreeSync ! Pozor na to ! Má pouze Adaptive Sync.
  • Instalace postrádá trochu manuál, chvíli jsem uvažoval které šroubky patří na držák na zeď a druhé na držák monitoru.

Monitor celkově není špatný pro mě však volba vedle, hledal jsem monitor s Freesync a to bohužel díky Alze a Heuréce kde je chybně napsaný popis jsem naletěl, monitor jako takový není špatný vypadá pěkně, barvy jsou docela pěkné nic méně jsem zklamaný z této koupě. Takže pro někoho kdo neřeší Freesync se dá doporučit kdo ho však chce tak se vyhněte obloukem protože pouze na stránkách výrobce se dočtete pravdu a potom až po rozbalení jako já..

• pro velmi dostačující
  • spokojen

Jsem spokojen, zatím bez problémů.

AOC U27V4EA

AOC U27V4EA

Ověřený zákazník Alza.cz kavka

Zakoupeno v Alza.cz

S monitorem jsem spokojen. Rozlišení, barevné podání i zvuk mi vyhovují. Tak kvalitní a ne úplně levný monitor by si zasloužil naklápěcí stojan.

Ověřený zákazník Alza.cz jitka

splnil očekávání

Philips 40B1U5600

Philips 40B1U5600

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. listopadu 2023

• Monitor Philips 40B1U5600 reaguje na originální ovladač TV Philips 50PUS7304/12. Reaguje nejen na vypnout/zapnout, ale i na další povely. To je opravdu velmi nežádoucí komplikace.

AOC 24E3UM

AOC 24E3UM

Ověřený zákazník Comfor.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Comfor.cz

• možnosti nastavení,výbava a obraz
HP U32 4K 368Y5AA

HP U32 4K 368Y5AA

Ověřený zákazník Alza.cz Miloslav

Přidáno: 14. listopadu 2023

(naposledy upraveno 14. listopadu 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Práce na velkém monitoru je návyková. Menší bych už nechtěl. Úprava fotografií (neprofesionál) = radost. Cením si jas monitoru ve velmi dobře osvětlené místnosti.

Philips 24M1N3200ZA

Philips 24M1N3200ZA

• hezký obraz

funguje jak má

Dell SE2422H

Dell SE2422H

Přidáno: 13. listopadu 2023

(naposledy upraveno 13. listopadu 2023)

• nízká spotřeba
  • potřeba vyladit nastavení barev
  • horší pozorovací úhly a černá, ale to je vlastnost levného panelu

Potřeba poměrně dlouho ladit nastavení (barvy, kontrast, ostrost), neboť standardní nastavení je alespoň z mého pohledu nepoužitelné (ve standardním nastavení mám pocit, že obraz je zahalen v mlze - to asi souvisí s tím, že monitor je primárně kalibrován do kanceláře, tedy aby šetřil oči uživatele). Je vidět, že se jedná primárně o kancelářský monitor - na domácí použití jsem ladil nastavení asi dva dny. Z mého pohledu by se obecně vyplatil příplatek za IPS panel (lepší černá a úhly). Jako druhý monitor však postačuje (nízká cena a nízká spotřeba).

Asus VA247HE

Asus VA247HE

Zakoupeno v Alza.cz

• Vse co bylo ocekavano monitor umi
Philips 242E1GAJ

Philips 242E1GAJ

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

Zatím vše pracuje dobře, ale tento produkt užívám krátkou dobu.

Acer CBA242YA

Acer CBA242YA

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• syn spokojen
Philips 27M1F5500P

Philips 27M1F5500P

Ověřený zákazník Alza.cz drm

Přidáno: 12. listopadu 2023

(naposledy upraveno 12. listopadu 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• moznost vyberu podle parametru
  • dobry popis vyrobku

nevychovujici opce doruceni,
spatna komunikace s dostavci,
transport WE/DO urcite ne,
maly pocet odbernych mist na vetsi zbozi

Gigabyte G34WQC A

Gigabyte G34WQC A

Přidáno: 12. listopadu 2023

(naposledy upraveno 12. listopadu 2023)

• velikost, rozlišení
  • odezva
AOC C27G2ZE

AOC C27G2ZE

Přidáno: 11. listopadu 2023

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Milada

Přidáno: 11. listopadu 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Vyborny.

Ověřený zákazník it.cz Zdeněk

Přidáno: 10. listopadu 2023

Zakoupeno v it.cz

• Super monitory, máme jich ve firmě již několik a nemáme potřebu hledat jiné :-)

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25