Samsung C27HG70

• Maximálna: 62 W
  • Pohotovostné režim:0,3 W

• QHD 2560x 1440 při 27" je idealní ppi 109...u 32" už by rastr nebyl tak jemný
    • 144 hz ale pozor jen přes display port
    • Doba odezvy mi nepřijde nějak hrozná. jak každý u VA straší..navíc tento monitor si nevede špatně s dobou odezvy ani mezi VA panelama.dá se to..ghousting nevidim
    • HDR které oproti panelům IPS má tady smysl
    • QLED opravdu krasné barvy..blíží se tak IPS a navíc má narozdíl od IPS super kontrast.
    • VA panel takže super černá, navíc v menu black equalizer..takže si každy nastaví jak se mu líbí
    • U mě je plus i zakřivení....při 27" už začína mít smysl..přeci jen to lépe navozuje 3D.
    • Free sync..kompatibilní s geforce...mám MSI 1070 gtx a šlape
    • Spousta profilu nastavení obrazu.
    • Příjemné LED podsvícení vzadu...na vánoce se bude hodit.
    • Podsvícení monitoru docela ok,nějak mne neruší i když v rozích svítí více.
    • žádný vadný pixel
    • za mě i cena sehnal jsem ho v akci za cca 7tis
    • Spotřeba
    • Neprakticky stojan..zabere celý stůl(monitor musí na zed) a stojan sel ihned do krabice..velká škoda(to je opravdu nedomyšlené)
    • Braketa pro připevnění na zed je v balení ale musi se dokoupit držák
    • UltraWide by byl lepší..byl by více obklopujici obraz.
    • Pozor na vhodný kabel a port v graficke kartě..u prvniho DP v kartě mi monitor občas sam vypnul a nešel zapnout..až po vypnutí ze síte..vyřešeno..zapojením do druheho DP a použitím raději i jiného kabelu

Monitor doporučuji těm co nechtěji IPS kvůli špatné černé a kontrastu ale přesto chtějí pěkné barvy...ja jsem navíc v IPS nabidce nenašel monitor zakřivený ve stejné kategorii..vybral jsem proto tento...dobu odezvy neřeším...měl jsem i předtím VA panel a nějak to nepoznám..na strance https://www.rtings.com/ si navíc nevede špatně...u TV vedou OLED a pak VA panely...a pak jsou teprve IPS...beru to stejne i u her....Odezva je pro mě v pohodě...asi nejsem tak rychlej tak ghousting nak nevnímám :)
    Na monitoru upravuji jako amatérský fotograf i fotky

• , zakoupeno v MALL.CZ

• funguje