Recenze Samsung C27F390F

Ověřený zákazník CZC.cz

Jetfireczech

Přidáno: 8. května 2018

Zakoupeno v CZC.cz

Byl jsem mile překvapen kvalitou i a monitor vřele doporučuji poměr cena kvalita super ...

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

Ověřený zákazník ALFA.cz

K4stan

Přidáno: 14. května 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

• zahnutost displeje je pekne ozvlastneni a hodnotim to pozitivne, prijemne ovladani displeje. V cenove kategorii bych rekl urcite dobry kup. pomerne slusny design...
  • zahnutost displeje je fajn, ale jenom pro pozorovatele ktery je "ve stredu oblouku" - i.e. pro pripadneho druheho pozorovatele ze strany uz to tak prijemne neni - spise horsi nez normalne placaty.

Pro individualni praci idealni displej. na notebooku mam 4k displej, takze navrat klasickemu rozliseni navic na 27'' monitoru je trosku nezvyk - u pisma jdou samozrejme videt pixely. Ale to samozrejme nejde brat jako zapor monitoru, na 4k monitory za necelych 7000 Kc si asi jeste chvilku budeme muset pockat

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 26. ledna 2017

Zakoupeno v Electro World

Produkt jsem objednala a ještě v ten den vyzvedla, smontovala
a nainstalovala. Vše velmi jednoduché. Barvy a obraz perfektní.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 24. listopadu 2016

Zakoupeno v Electro World

ok

Ověřený zákazník HP TONERY.EU

Tomáš

Přidáno: 27. července 2016

Zakoupeno v HP TONERY.EU

• Skvělý obraz a velmi zajímavé prohnutí
  • Kvalitní značka
  • Zdroj je externí
  • Snadné sestavení
  • Poměrné ostrý obraz na to že to je jen full hd na 27 palcích (ve srovnání s jinými modely)
  • Podání černé je perfektní (narozdíl od IPS monitorů)
  • Model 2016, který má větší zakřivení (1800)
  • AMD freesync vhodný na hraní her
  • Nevýhoda VA panelu je občasně viditelné stopy při přechodu z černého pixelu na bíly (lze řešit nastavením odezvy - standard)
  • Monitor má jeden vadný pixel (při běžném užíti však o něm nevíte), druhý kus byl však v pořádku.

Celkově jsem dlouho vybíral nový monitor od 24 palců jsem nakonec skončil u 27 a nelituji. I když by někdo mohl tvrdit že FULL hd je na 27 palců už málo, pořád je ještě velmi dostačující, pokud sledujete obraz cca ze vzdálenosti 80-100cm. Po vyzkoušení LG s IPS, které jsem kvůli strašnému podání černé (ips glow) vrátil, jsem se rozhodl jít znovu do samsungu, který jsem měl předtím. Volby nelituji, tento monitor je poměrné nový, řada 2016 a celkem obtížně se tedy u nás shání (za normální cenu). Risknul jsem tedy nákup z méně známého eshopu HP cartridge a vše dopadlo na výbornou, zboží dorazilo během dvou dnu, poštu jsem měl zdarma a celková cena kolem 6300 Kč (konkurence kolem 7200 v té době). Samotný monitor vypadá moc hezký, je tenký, má lesklé rámečky a velmi solidní nohu, která drží dobře. Pokud uvažujete o prohnutém monitoru s VA panelem, určitě doporučuji objednat si již tuto novou řadu C24F390 nebo C27F390. Monitor jinak disponuje i AMD freesync technologii, která umožnuje synchronizaci snímku bez trhání obrazu, osobně mám grafiku od Nvidie, takže je mi funkce momentálně k ničemu, ale plánuji nákup RX 470, kde možnost jistě rád využiji. Monitory jsem objednával dva, jeden měl vadný pixel který je lehce do šeda, pokud se však na něj přímo nezaměříte tak o něm nevíte. Druhý kus byl zcela bez problému. Velmi se mi také líbí prohnutí, které je větší než u předchozích generací a na 27 palcích vypadá velmi zajímavé. Jde chvilku o zvyk, ale teď už bych asi nechtěl plochý monitor :-D

Viditelnost za denního světla: Normální
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní