Philips 244E1SB

Vesa
100 x 100 mm
9 kg

• , zakoupeno v PDA-Notebooky.cz

• Velká lehce čitelná obrazovka s velice slušným rozlišením.
    • Dobrá cena.

Produkt mě vyhovoval velikostí a hlavně cenou.
    Produkt mám krátkou dobu.Zatím pracuje perfektně.Produkt pracuje spolehlivě.Nastavení je velmi jednoduché.
    Produkt bych rozhodně doporučil.
    Na co si budu dávat pozor při příštím nákupu zatím nevím.

• , zakoupeno v itek.cz

• elegantný dizajn, dobré parametre
    • dotykové tlačítka na úpravu obrazu - dá sa na to zvyknúť

po nastavení jasu, kontrastu a všetkých týchto detailov je tento monitor skvelý na prácu či pozeranie filmov alebo hranie hier..
    Tie tlačítka na úpravu obrazu sú veľmi elegantným riešením ale je potreba si na to zvyknúť.
    Koniec koncov možem len doporučiť

• CENA A VELIKOST
    • NEVÍM,

Myslím že je to zajímavé pro každého kdo si chce koupit PC monitor,určitě bude spokojený,jen tak dál.JŠ.

Úhlopříčka displeje
Vesa
100 x 100 mm
9 kg

244E1SB/00 * Obrazovka

• Úhlopříčka: 61 cm (24 ")
  • Odezva: 5 ms

• Full HD
    • Vestavěné boční reproduktory
    • Dotykové ovládání
    • 24" palců za poměrně dobrou cenu
    • Nasměrování ohýbáním dolů a nahoru (úhel pohledu)
    • Nic zásadního

Tento monitor jsem si pořídil hlavně proto, že byl tehdy ve velké slevě a nemohu si vynachválit toto zakoupení. Kromě toho, že jsem vůbec nežádal reproduktory, tak je monitor obsahuje. Většině amatérům tedy může stačit pouhý zvuk z monitoru, nepotřebují tedy již žádné reproduktory připojené k počítači, já si naopak užívám svoje 5.1 reproduktory plus zvuk právě z tohoto monitoru navíc. Velice jednoduché ovládání dotykové na monitoru, přičemž je třeba si zvyknout, kde a které místo stisknout, než zjistíte, jak to funguje. Velice chválím rozlišení Full HD, což je velké plus. Nějak zásadní chyby na tomto monitoru nejsou, a proto jsou zanedbatelné a zmiňovat je nebudu. Velké plus také vidím v možnosti minipulovat s monitorem do různých úhlů (ohybatelnost na stojanu). Doporučuji

• 24 palců
    • Reproduktory součástí (vždy se hodí něco navíc)
    • Pěkný design
    • Úprava veškerých nastavení obrazu
    • Dotyková tlačítka
    • Zkrátka PHILIPS :)
    • Neshledávám nic závažného! :)

Tento monitor se mi líbil již na první pohled, mám jej několik let a stále vypadá a funguje jako nový. Nádherných 24" obrazovky, pěkný design a hlavně splňuje veškerou funkci, jsem naprosto spokojený.

Velice mě potěšily i reproduktory součástí, které se vždy hodí jako záložní nebo na efekt zvuku navíc, když vám přestanou fungovat reproduktory jiné, v mém případě kdyby přestaly fungovat reproduktory 5.1. :-).

Velice snadné ovládání a nastavení obrazu pomocí ,,dotykových tlačítek"

Neshledávám absolutně žádnou negativní věc, nějak závažnou, a proto tedy hodnotím tento monitor jako perfektní, jsou samozřejmě lepší a živější monitory, ale za tuto cenu, super

prostě PHILIPS...

DOPORUČUJI!

• , zakoupeno v PDA-Notebooky.cz

• Velká lehce čitelná obrazovka s velice slušným rozlišením.
    • Dobrá cena.

Produkt mě vyhovoval velikostí a hlavně cenou.
    Produkt bych rozhodně doporučil.
    Na co si budu dávat pozor při příštím nákupu zatím nevím.

• , zakoupeno v itek.cz

• elegantný dizajn, dobré parametre
    • dotykové tlačítka na úpravu obrazu - dá sa na to zvyknúť

Koniec koncov možem len doporučiť

• CENA A VELIKOST
    • NEVÍM,

• Kvalitní obraz
    • O 40% větší plocha a o 60% větší rozlišení než můj předešlý monitor 19" (4:3).
    • Vestavěné repro
    • Antireflexní povrch displeje
    • Otvory VESA 100 x 100 mm
    • Dobrá cena
    • Přiložen jen kabel D-SUB, ačkoli monitor má i DVI-D vstup
    • Dotykové ovládání
    • Lesklý černý rám přitahují prach

PHILIPS 244E1SB jsem koupil v lednu 2011 ve výprodeji na Alza.cz za cca 3.700 Kč vč. DPH. Pro prodejce mám připomínku k velikosti písma cen bez a včetně DPH.
    Po vybalení se mi zdál panel nějaký malý..., tak jsem ho přeměřil a všechno je OK. V balení najdeme leták pro rychlou instalaci, CD s ovladači a elektronickou příručkou v .pdf, síťový a pouze analogový signálový kabel s konektory D-SUB (VGA. Výrobce přikládá i kablík pro připojení vestavěných reproduktorů k PC (Ty jsou, zdá se, dokonce odolné proti rušení mobilem!)
    Zvolil jsem tuto úhlopříčku, aby byl obraz stejně vysoký jako u mého původního 19" monitoru formátu 4:3.
    Měl jsem trochu obavu o kompatibilitu zobrazení v 16:9, typicky u her. Ale některé hry mají i širokoúhlé rozlišení a když ne, tak lze tento monitor přepnout i do režimu 4:3.
    Hlavní panel Windows XP (lišta dole) je nyní opravdu dlouhý, takže umožňuje např. přidat další aplikace do 'Snadného spuštění' a lepší je i orientace v seznamu otevřených oken.
    V aplikacích Cubase, GIMP atd. je nyní dostatek místa, což velmi zpříjemňuje práci. Jen jsem musel trochu zrychlit myš, abych kurzor přetáhl od levé hrany k pravé 'jedním tahem'... Internet si můžu zvětšit na celou šířku (i výšku - Firefox 4 dovoluje umístit všechno potřebné vč. hlaviček panelů do jediné řádky) nebo vedle něj otevřít okno pro výpis informací, srovnání apod.
    Jen obrázky pro fullscreen musejí mít rozměry v poměru 16:9, jinak jsou ošklivě roztažené. Běžně se ovšem problémy nevyskytují.
    Moje grafická karta ATI Radeon X1650 si s Philipsem rozumí, nastavil jsem si v jejím manageru (CCC) profily pro různá použití.
    Dotykové ovládání přímo na monitoru (OSD) mě příliš nenadchlo, je hodně citlivé, ikony se rozsvítí jen po zapnutí nebo při nastavování a pak jsou vidět ještě několik sekund... Takže jsem jen posunul okno OSD a stáhl Jas (Brightness) na 50. Občas potřebuji přepnout do módu 4:3, ale zas taková hrůza to není, chce to jen trochu cviku.
    LCD Philips 244E1SB je kvalitně zpracovaný monitor, má velmi dobrý obraz a uspokojivý zvuk, ušetřil jsem peníze i místo na stole a můžu jej doporučit pro všechno možné, co se s počítačem provádí, nebo třeba jen lidem se slabším zrakem, kteří si ve Windows nastaví vyšší dpi (já mám 150% normálu), protože nastavit menší rozlišení než nativních 1920 x 1080 by byla docela škoda.

• Full HD
    • Cena!
    • Dotykový rám na menu
    • Velikost
    • Vzhled
    • Reproduktory
    • nic není

Výborný display, obrovská změna po staré 17" AG :) , není mu co vytknout, za tu cenu spousta muziky...

• , zakoupeno v Alza.cz

• Levný, pro domácí použití stačí, jako uživatel-laik 100% spokojenost - hry, filmy, vše OK.
    • Po dvou dnech provozu už je jeden vadný pixel (pořád svítí modře). Dříve na 20palcovém BenQ jsem za 5 let provozu neviděl pozhým okem vubec nic....tady je ten pixel zřetelně viditelný.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Neseženete LCD ve FullHD s HDMI za lepší peníze.
    • Jediné co bych vytknul byl přidaný D-sub kabel, když LCD umí DVI i HDMI.

Za málo peněz hodně obrazu :-)

• Kvalitní obraz, cena, HDMI, mnoho funkci.

Tento monitor jsem si vybral na základě super ceny a výborné kvality.