Recenze LG 34UM69G

• 75Hz panel
  • Kvalita zpracovani
  • horsi podani cerne
  • nerovnomerne podsviceni panelu

Panel byl hned po vybaleni z krabice poskrabany, cca 1cm vryp v prave horni casti. Blizko vrypu se nachazi spatny pixel, respektive to vypada jako nejaka necistota. Na okraji ramecku kde neni display vyleza lepidlo. Neni to sice nic hrozneho, da se s tim zit, ale cekal bych lepsi kvalitu zpracovani.

Rozliseni je i pri teto uhlopricce dostatecne a z cca 80cm nevnimam pixely. Nechtel jsem 4K nebot na to nemam aktualne pocitac. 21:9 je dostatecne pro praci dvou oken vedle sebe. Filmy vyplnuji kompletne celou plochu monitoru bez cernych ramecku nahore a dole.

Monitor jsem nasel na CZC za 7300 coz je o dost mene nez vsude jinde, tak jsem ho objednal a zkusil zda ho poslou nebo se omluvi za chybu v systemu. Monitor byl po hodine v rukou PPL a druhy den doma. Takze za tuhle cenu bezkonkurencni nakup.

Dojem po cca 2mesicich pouzivani:
vadny pixel je mimo zorne pole, protoze sedim vice vlevo a tudiz me netizi. Co mi vylozene vadi je podsviceni pri sledovani filmu (vecer) a neuplne dokonala cerna. Kazdopadne bych monitor nemenil. Jsem spokojeny a pro praci s 2 okny je to idelani stroj. Nizke rozliseni ze ktereho jsem mel strach nemuzu hodnotit jako spatne. Mozna ze zacatku si toho clovek vsiml, ale nyni bez problemu a na hry je urcite lepsi nez 4K na ktere nemam sestavu. Takze za me velka spokojenost.

Nastavení parametrů: Jednoduché
Viditelnost za denního světla: Výborná
Pozorovací úhly: Výborné - lze pozorovat téměř odkudkoliv
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

LG 34WK500

LG 34WK500