HP 24es

Herní
3.04 kg

HP 24es

Vůbec nejtenčí HP LCD monitor

Posunutí hranic tenkosti v působivém designu. Použili jsme vysoce pevný, lehký kov a vytvořili náš vůbec nejtenčí LCD monitor.1

Ohromující ve všech směrech

S velmi širokými pozorovacími úhly a ostrým rozlišením 1 920 x 1 0802 tento bezrámečkový displej zobrazuje zábavní obsah tak, abyste mohli nerušeně spojit několik monitorů dohromady.

Realistické barvy

Náš displej zobrazuje skutečně věrné barvy, abyste si mohli prohlížet překrásně ostré obrázky. S certifikací barev Technicolor je zaručena přesnost barev při každém zobrazení.

Funkce -

Bezrámečkový displej

Provedení bez rámečku a velmi široké pozorovací úhly umožňují bezchybné uspořádání s několika dalšími monitory. -

Sdílejte panoramatický pohled

Živé detaily prakticky z jakékoli pozice s konzistentním podáním barev a čistým zobrazením v celém spektru mimořádně širokých vodorovných a svislých pozorovacích úhlů o velikosti 178°. -

Displej Full HD/rozlišení 1080p

Buďte připraveni na oslnivou podívanou a ostrý obraz na tomto úžasném displeji s rozlišením FHD. -

Vylepšené zobrazení

Rozlišení HP Enhance+ zlepšuje kvalitu obrazu díky pokročilé redukci šumu pro ostřejší a jasnější zobrazení. Tento pokročilý šumový filtr díky snížení přeexpozice zajišťuje lepší a ostřejší zobrazení fotografií, videí a her. -

Uživatelsky nastavitelná nabídka na obrazovce

Se softwarem HP My Display Smart si můžete rozdělit obrazovku na několik současně otevřených oken s aplikacemi a toto nastavení si můžete dokonce uložit pro snadnější použití v budoucnu. -

Nižší odrazivost

Odrazivost typickou pro lesklé povrchy obrazovek se podařilo výrazně snížit díky vylepšenému zobrazení bez rozmazání, aniž by došlo ke ztrátě čistoty a kontrastu obrazu. -

Vyberte si barvu

Personalizujte svůj počítač výběrem barvy, která odpovídá vašemu stylu. -

Dobře přístupné porty

Dobře přístupné porty umožňují rychlé a snadné připojení zařízení k vašemu monitoru. -

Kompaktní, stylový design

Získejte vše potřebné v jednom elegantním balení. Díky jedinému kabelovému připojení nepotřebujete nevzhlednou změť kabelů. Tenká konstrukce přináší více místa pro lepší využití vašeho pracovního prostředí. -

Energetická účinnost naším způsobem

Udělejte něco pro životní prostředí – a pro svou peněženku – pořiďte si 60,45cm (23,8”) monitor HP 24es. Splňuje přísné standardy energetické účinnosti a pomáhá snižovat dopad na životní prostředí.

• krásný tenký design
    • kvalitní obraz
    • naprosto hanebné řešení spojení panelu s podstavce, takže se panel vyklá kolem svislé osy +- 3 mm,
    • po třech letech se porouchalo vypínací tlačítko, takže musím odpojovat kabel napajení, jinak monitor druhý den nezapnu

vyklání panelu na podstavci je u takto jinak kvalitního značkového monitoru pro mě nepochopitelné. Původně jsem si myslel, že je to vadný kus a reklamoval jsem ho (reklamace přijata !), ale jiný kus dělal totéž!!! Smířil jsem se s tím, ale nyní po záruce odešel power button. Tím moje důvěra ve značku HP značně klesla

• Výkon

dostatečně velký displey, lepší poměr stran než u menšího 22es

• Vzhled - elegantní, tenký design
    • Tenké okraje
    • Pozorovací úhly
    • Filtr modrého světla (ideální při práci v noci)

Obraz jako obrázek :) Na monitor se kouká příjemně, nabízí předdefinované možnosti zobrazení (Hraní, Čtení, Multimédia, Filtr modrého světla). Díky svému vzhledu působí na pracovní ploše jako elegantní doplněk.

I když jsou na trhu monitory levnější, připlatit si pár set za tento se rozhodně vyplatí - poměr cena výkon je skvělý.

(Po týdnu používání)

• , zakoupeno v Pekro

• dokonalý obraz, vítaná absence rámečku..

• na kancelářskou činnost výborný
    • je fakt pěkný, rámeček kolem je minimální a nerušící
    • barvy na kancelářskou činnost a amatérskou grafiku stačí
    • překvapil mě svým lehkým designem, vypadá dobře

Naprostá spokojenost, potřeboval jsem nový monitor pro kancelář a pro občasnou vektorovou grafiku. Zvažoval jsem i 27 ale místa na stole je omezeně. Navíc více není vždy nejlépe. Větší monitor vás už nutí pohledy kompenzovat natáčením hlavy, takže se odkláníte,což ve výsledku vede ke zvětšování textu. Po diskuzích a zkoušení mi přijde 24 jako velmi rozumný kompromis, dvě okna o velikosti dvou A4 tam vedle sebe dáte, takže v pohodě. Samotný monitor mě moc překvapil svým vyvedeným designem. Barvy jsou živé a zářivé, dříve jsem se trápil s grafikou, jiný pohledový úhel mi dělal jiné odstíny - takže jsem se musel naklánět. Rady zcela v pohodě, barvené plochy jsou stejně barevné, nemusím to tolik řešit. Noha ji minimalistická a můžu podmonitor nacpat kelímky s gumičkami a sponkami, takže zabírá velmi málo místa. Spokojenost, doufám, že vydrží 10 let, jak ten předchozí :-), za tu cenu mi to přijde super kup

• , zakoupeno v OBCHODY-PLUS.cz

Dobrý obraz

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

za výši ceny ideální volba, určitě doporučuji

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nevím - produkt používá jiný člen rodiny.