Úhlopříčka displeje
Flicker-free
Nastavitelná výška
3.15 kg

• , zakoupeno v CZC.cz

Koupil jsem jiz 3. monitor stejneho typu ze stejneho obchodu. Prvni byl pro me a napsal jsem i delsi recenzi. 2. a 3. byly pro deti na distancni vyuce. To je myslim dost vypovidajici, ze zbozi je podle me hodne dobre a nema cenu opakovat veci, ktere jsem popsal pri prvni recenzi.

• skvělý design
    • perfektní na školu/do práce i na hry
    • nízká spotřeba
    • možnost volby mezi DisplayPort a HDMI
    • vlastní přehledné ovladače
  • , zakoupeno v CZC.cz

Již jsem si 1 tento monitor koupil a byl jsem spokojen (recenzi nechci zbytečně opakovat) tak jsem synovi koupil tentýž.

Úhlopříčka displeje
Nastavitelná výška
3.15 kg

AOC LED monitor Full HD 1920 × 1080, 16:9, 5 ms

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 23,8" (60,45 cm)

Typ rozlišení Full HD

Povrch displeje Matný

Konstrukce Rovná

Připojení

Typ připojení 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2

Další připojení Sluchátkový výstup (3.5mm)

Rozměry a hmotnost 42,3 x 53,7 x 18 cm 3,15 kg

• o

• -design
    • -obraz
    • -rozměry
    • -jdou vidět kabely za stojanem

Monitor má skvělé pozorovací úhly, podání barev, design. Disponuje moderními digitálními konektory (HDMI,DP). Jediná výtka je ke stojanu - noze, protože za ním jdou vidět probíhající kabely (napájecí + přenos obrazu). Za mě velká spokojenost.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Monitor ma 2 vstupy (HDMI a DisplayPort)
    • V baleni u monitoru byly i oba typy kabelu (pro HDMI i DisplayPort)
    • Frekvence 75 Hz - jasne existuji i monitory s vyssi frekvenci, ale ty jsou v jine cenove relaci.
    • Drobnost bych nasel snad jen tu, ze dodane kabely mohly byt s uhlovou koncovkou pri zapojeni do monitoru. (Takhle z tenkeho displeje trci dozadu kabel.) Nicmene pokud by to nekomu vadilo, muze si kabel s uhlovou koncovkou dokoupit.

Monitor nabizi za svelou cenu FHD obraz s frekvenci az 75 Hz (displej IPS). Hledal jsem monitor s bezrameckovym designem a s alespon 2 vstupy - HDMI nebo DisplayPort. Starsi VGA vstup jsem jiz nechtel. Zde je tedy 1 vstup HDMI a 1 DisplayPort. Pote jsem se zameril na odezvu 5ms a mene a obnovovaci frekvenci od 60Hz. Monitor ma frekvenci az 75Hz, ale pri bezne praci ji od 60Hz nepoznate. 75 Hz se oceni pri hrani her. Tento monitor nesrovnavam s hernim monitorem s 144 Hz a vim, ze tento typ ma jinou cenovku. Meril jsem si i spotrebu a nameril jsem o neco mene nez je udavano - udana je 18W, namerena 14 W. Je to sice udaj, ktery se muze menit, ale me zajimala spotreba pri beznem provozu (ne behem hrani). Pouzivam jej uz cca 14 dni a vybral bych si jej znovu - plni to, co od nej ocekavam.

• slušný výkon

• Prakticky žádný rámeček
    • Vzhled
    • Obraz
    • Nastavení
    • Stabilita
    • Není pivot, pouze naklopení

V poměru k ceně je monitor perfektní a vytknout se mu dá jen menší satbilita, což je cena za opravdu odlehčený a atraktivní vzhled. Na rozdíl od monitorů této cenové kategorii vypadá mnohem kvalitněji a obraz je kvalitní.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výborný monitor. Krásný obraz. Velmi malé rámečky.
    • Bezrámečkové okraje
    • Vzhled monitoru

Perfektní monitor za neuvěřitelně nízkou cenu. Krásný vzhled monitoru, skvělé barvy, prostě za tu cenu luxus! Bylo jen potřeba seřídit jas a kontrast, jinak naprosto spokojen!