Acer S241HLCbid

3.83 kg

Zboží jsem neobdržel.

• , zakoupeno v Pekro

• přijatelná cena

Měl jsem trochu problém s nastavením jasu, kontrastu a gamma při silnějším ztlumení se mi zdálo jako by na levém a dolním okraji vlevo bylo více jasu. To jsem dříve neměl u monitoru LCD, který ale neměl tak velkou intenzitu jasu. Možná je tento jev způsoben lomem světla přes dioptrické brýle nebo úhlem pohledu z blízka, takže nevím jestli se jedná o závadu. Při pohledu z větší dálky nebo při velké intenzitě podsvícení se zdá, že problém žádný není.

Regulace nastavení monitoru mi přišla složitá. Na tlačítka není vidět a chvíli mi trvalo než jsem pochopil, že význam a funkce tlačítek se jakoby mění podle toho v které části menu zrovna jste. Informace, které tlačítko použít, leží jako symbol pod ikonami v menu.

dobrý poměr kvality a ceny

Pivot
Herní
3.83 kg

Monitor Acer S241HLCbid

Monitor Acer S241HLCbid je 24“ LED monitor řady S1 navržený pro úsporu místa a minimální dopad na životní prostředí. Tato řada Acer monitorů je super tenká a využívá různé úspory energie, včetně bílého LED podsvícení. Díky Full HD rozlišení monitoru si užijete špičkový obraz v reálných barvách a budete moci pracovat produktivně a pohodlně.

Full HD rozlišení

Špičkovou kvalitu obrazu nabízí rozlišení Full HD 1920 x 1080 obrazových bodů. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti. Užijte si práci i zábavu díky vysokému rozlišení, rychlé odezvě a vynikajícímu kontrastu s jemnými detaily.

Acer eColor Management

Nastavte si monitor přesně podle vašich potřeb díky aplikaci Acer eColor Management. S živým zobrazením budou pro vás hry živější a zábavnější a sledování filmů bude působivé a reálné zároveň.

Vstup HDMI

High Definition Multimedia Interface neboli HDMI je globální standard pro digitální přenos obrazu ve vysokém rozlišení a vícekanálového zvuku. Toto univerzální řešení s jedním kabelem umožňuje snadné připojení vaší obrazovky k zařízením, jako jsou například domácí kina, DVD přehrávače, herní konzole a multimediální přehrávače.

Ekologický

Monitor Acer splňuje požadavky směrnice RoHS, takže je bezpečný pro Vás i pro celou planetu. Monitor používá bezrtuťové podsvícení s bílými diodami LED a vyhovuje normě Energy Star. Technologie Acer EcoDisplay, která dosahuje úspory energie až 68% dokonale snižuje náklady na provoz monitoru.

Klíčové vlastnosti

Acer S241HLCbid představuje 24“ LED monitor s TN panelem, Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů a dynamickým kontrastem 100 milionů :1. Doba odezvy monitoru je 1 ms. Poměr stran monitoru 16:9. Konektory HDMI, DVI a VGA. Umožní naklápění monitoru -5° až 15° Monitor je velmi šetrný k životnímu prostředí.

Technické parametry

• Úhlopříčka displeje ["]: 24
  • Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Typ displeje: TN
  • Doba odezvy [ms]: 1

Základní parametry

• Úhlopříčka displeje ["]: 24
  • Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Kontrast [:1]: 100 000 000

• , zakoupeno v Pekro

• přijatelná cena

dobrý poměr kvality a ceny

• , zakoupeno v CZC.cz

• Kdyby nepřišel nefunkční asi by bylo vše v pořádku -_-

Přišel nefunkční

• Na všech stánkách píší odezvu 1ms.
    • Osobně jsem kontaktoval Acer podporu a nezávisle dvakrát po sobě mi potvrdili že má odezvu 5ms.
    • Že to dokonce mají špatně i na svých stránkách.
    • tady píší 1ms:
    • a tady 5ms.
    • Psali že stránky opraví co nejrychleji a je už to týden a nic se neděje.
    • Tento monitor jsem měl také objednán a po odpovědi Acer podpory jsem balík nepřevzal.
    • Věřím tomu že tento monitor mnoho lidí zakoupí právě této klamavé odezvě která se hodí na hry. Ale skutečnost je jiná

Kdyby měl monitor odezvu 1ms by to dobrý kup, ale vzhledem k tomu že nemá a má 5ms tak je mnoho lepších monitorů.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Kvalitní monitor, který zcela splňuje všechny mé požadavky
    • Přijatelná cenová relace

Jsem spokojen a doporučuji všem