BenQ GL2460HM

Spotřeba energie
23 W
LED podsvětlení

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funkčně dobré, problém je v tom, že když ho odzkoušíte a sestavíte tak už tu nohu v životě nesundáte. Já to chtěla jen odzkoušet a pověsit na zeď a to nevyšlo.

• , zakoupeno v EURONICS

• Nádherný obraz v HD kvalitě.
    • Úžasná odezva mezi grafickou kartou a monitorem pouhých 1ms.
    • A ještě jedno + za 10% slevu při nákupu dne 29.2. :-)

Kvalita za rozumnou cenu.
    24 palcový monitor v HD byla dobrá volba.

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

2 ms
Spotřeba energie
23 W
LED podsvětlení

Ať už sledujete nejnovější ukázky na internetu nebo prohlížíte dokumenty, LED monitor BenQ GL2460HM je perfektní stylovou volbou! Díky technologii Senseye Human Vision s optimalizovaným úsporným režimem a režimem čtení, dynamickému poměru 12M:1 a 2ms době odezvy GtG poskytuje tento 24" širokoúhlý LED monitor s poměrem stran 16:9 každý obrazový detail v nejlepší kvalitě zobrazení.

Monitor představuje novou řadu Eye-Care.Monitory této řady využívají technologii odstraňující mihotání a blikání obrazu,které při dlouhodobější a každodenní práci na počítači patří mezi hlavní příčiny oční únavy. Monitory vybavené touto technologií nabídnou mnohem příjemnější obraz a umožní udržení dlouhodobé pozornosti a vyšší produktivitu práce.

Funkce Low Blue Light : Dívejte se dlouhé hodiny na jasný a příjemný obraz, které přináší nová technologie BenQ Low Blue Light. Světlo modrého spektra, které je vytvářeno běžnými obrazovkami počítačů, je kritickou příčinou poškození zraku, únavy očí, bolestí hlavy a poruch spánku. Nyní je zrak lépe chráněn díky nabídce různých nastavitel­ných nízkých úrovní modrého světla. Nejsou tedy již potřeba brýle žlutého odstínu pro zvýšenou ochranu zraku a sledování monitoru může být jasné, pohodlné a bezproblémové!

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v EURONICS

• Nádherný obraz v HD kvalitě.
    • Úžasná odezva mezi grafickou kartou a monitorem pouhých 1ms.
    • A ještě jedno + za 10% slevu při nákupu dne 29.2. :-)

Kvalita za rozumnou cenu.
    24 palcový monitor v HD byla dobrá volba.

PaH když ti chybí fotky toho monitoru tak si ten monitor najdi na jiným e-shopů. Tohle je jenom srovnávac cen ;-)

Nevybral jsem si,protože: 3 ( slovy tři ) fotky,jen z jedné strany.Jak si mám vybrat,když si nemohu prohlédnout co kupuju?!Toto ale postrádám u velké většiny výrobku a už jsem jednou dopadl dost špatně!Koupil jsem po internetu vaši značku monitoru k DVDé přehrávači a neměl šrouby,závity a možnosti pro uchycení na zeď nebo držák.....Co se stojanem a s tím,když stojan nepotřebuji a monitor nemohu na zeď namontovat.......Jsem snad jediný,kdo má takové požadavky a chci snad mnoho?!

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

• Bezva cena

Vše v pořádku.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Skvělý monitor! Trochu jsem měl strach, že bude chybět ostrost, ale předčil mé očekávání.
    • Jediný, co do teď nechápu je u tak vyspělý firmy jako BenQ, že pořád dodávají starý rgb kabel?? To jsem nepochopil. Ale koupil se HDMI kabel a nádhera! Ještě to manuální menu, který člověk musí trochu odhadovat, kde je to ze strany a nevidí na to. Zvyknul jsem si docela rychle. Stejně si s tím člověk jednou pohraje a už to nepoužívá, tak to neřeším.

Ve srovnání cena/výkon zvítězil.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Splňuje ná očekávání, kvůli kterým jsem objednal právě tento monitor.

Spokojen.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Za rozumnou cenu, výborná kvalita
    • horší repro - téměř nepoužitelné na video nebo hry.. běžné ohlášení ovšem ok

kvalitní monitor

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Podle představ vzhledem k ceně a reklamě.
    • Nejsem hnidopich :-)

Reproduktory slaboučké, ale pro mne je to
    nepodstatné.
    Bez vadných pixel, rovnoměrně podsvícen.
    Jsem fotograf amatér a jsem s beníkem spokojen.

• Vzhled
    • Kvalita obrazu

Líbí se mi velikost, obraz, použití, rychlá odezva, kvalitní obraz a především velikost úhlopříčky. Určitě doporučuji. Jako ženská jen bojuji s lesklým povrchem monitoru a stojanu, na kterém jde vše vidět ... prach, škrábance, otisky. Ale to jen pro podobně "ujeté" klienty.